ЛІТО В БІБЛІОТЕЦІ
КАНІКУЛЯРНІ ПОСИДЕНЬКИ
Літо у бібліотеці - це дружній, комфортний простір, здатний зробити відпочинок дітей активним, пізнавальним та веселим.
Тут вони можуть збагатити свої знання, почути відповіді на багато питань: які цікаві книги варто прочитати влітку як цікаво та з користю провести час.
Корисно, цікаво і весело діти проводять час та відпочивають в дні літніх канікул у Проценківській сільській бібліотеці, а саме: пограти в настільні ігри, малювати із задоволенням почитати книги і дізнатися багато цікавого, відгадувати загадки, подорожувати разом з казковими героями.
Цікаво та змістовно у бібліотеці пройшли канікулярні посиденьки.
Бажаємо дітям цікавих змістовних, насичених гарними подіями канікул!









Немає коментарів:
Дописати коментар