МИ ХОЧЕМО, ЩОБ ВАШЕ ЛІТО БУЛО КНИГАМИ ЗІГРІТЕ.
Читальний зал під відкритим небом.
У літечко веселе ми відкриваєм двері,
Канікули, канікули – радієм ми щораз,
Із книгами й мандрівками приходимо до Вас!
Літо – найбажаніша пора для всіх. Особливо на нього чекають діти. Адже можна забути про школу і підручники, відпочивати, подорожувати, пізнавати світ навколо себе.
Та не можна уявити повноцінний відпочинок без цікавих книг, здатними повести надзвичайними шляхами у світ чудес і пригод. Беріть книги завжди з собою – читайте з друзями. Адже любов до читання не припиняється ніколи. Читання – це насолода і відпочинок.
Читальний зал під відкритим небом зустрів дітей теплим сонечком. На дитячому майданчику бібліотекар провела для дітей захід. Тема заходу «Ми хочемо, щоб ваше літо, було книгами зігріте».
Діти відпочивали і пізнавали світ, поринали у дивовижні подорожі морем книг, відгадували загадки прислів’я та приказки про книгу, складали слова, шукали назву казки за змістом.
Весело та цікаво час промайнув непомітно.
Діти проявили свої здібності та отримали радість спілкування з друзями, літературними героями і розважилися на всі 100%.





































